31 Aralık 2015 Perşembe

HOŞ GELSİN 2016Pijama,terlik,televizyon,internet modunda olacağım.Evimde kızımla,oğlumla.
Çok yıllardan sonra kar ile birlikte giriyoruz yeni bir yıla.


Takvim yaprakları hızla değişiyor.Rakamlar rakamları,aylar ayları,mevsimler mevsimleri kovalıyor.Yıllar da geçip gidiyor,ömürlerimizden.


Yeni başlangıçlar yeni mutluluklar olsun.Umutlarımız hiç bitmesin.Umut etmekten hiç vazgeçmeyelim.İyilikler,güzellikler,bereketli günler olsun.Arkadaşlarımız,dostlarımız tüm sevdiklerimizle beraber olalım.

Kötülükler ,hastalıklar,canımızı sıkan durumlar uzak olsun bizlerden.Bol kitap okuyalım.Müzik dinleyelim.Ruhumuzu da besleyelim.


Hoş gelsin 2016 yılı.
Eski yılların acılarını hafifletsin.

Sihirli bir değnek olsa hastalıklar, üzüntüler,kaygılar,dertler bitse.Kafamızı yastığımıza huzurla koysak mesela.


Çok şey istemiyorum sadece bunlar.
Ne yıldı ama 2015...Özetle;


Ben Nur - Hexe 
Sevgiler10 yorum:

 1. Hahahaha Karikatür her şeyi özetliyor:)))))evet bu ve hatta daha fazlası....:))))tüm güzel dileklerine katılıyorum Nur'cuğum mutlu seneler:)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mutlu senelere,sağlık,huzur,mutluluklar dilerim.Bücürüğü de kocaman öpüyorum...Seneye görüşürüz canım ;))) (kötü espiri ama olsun)

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Size de dilerim,mutlu yıllar bol huzur bol kahkaha en çok sağlık ve çok çok para :))))

   Sil
 3. Yeni yılınız kutlu olsun

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sizinki de kutlu olsun.Bol neşeli,huzurlu,sağlıklı bol bol paralı günleriniz olsun.Sevgiler...

   Sil
 4. Merhabalar.
  Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. Kimlerin hayaliydi, kimlerin rüyasıydı ve kim bilir kimlerin umutlarıydı. 2016 yılına da aynı beklentilerle girilecek ve kimilerin ki gerçkleşecek, kimilerin ki de gerçekleşmeyecek. Çünkü bu böyle, bunun aksini söylemek zaten mümkün değil. Ama gönül isterdi ki, herkes ve her şey güllük gülistanlık olsun.

  Olsun biz yine de hayata küsmeyeceğiz ve umutlarımızı asla kaybetmeyeceğiz ve hep bekleyeceğiz, hem de sabırla. Çünkü gülme sırası bir gün bize de gelecek, belki geç olacak ama olsun.

  Yeni yılın tüm insanlığın hayrına vesile olmasını dilerim. Yeni yılınızı kutlarım.
  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ediyorum Recep Bey,dileklerinize aynen katılıyorum size de aynını diliyorum.Güzel günler görmek nasip etsin Mevlam.Selamlar, saygılar...

   Sil
 5. Hallöchen Hexenur. ;) Bütün dileklerinin gerçekleşmesini dilerim öncelikle yeni yıl ve sonrasında. Hepimiz için bundan sonrası güzellikler, barış, huzur ve bollukla dolu olsun. Sevgiler... <3 :)

  YanıtlaSil
 6. Vielen dank.Yorum bıraktığınız için de yeni yıl dilekleriniz için de.Çok sevgiler :))))

  YanıtlaSil