28 Ekim 2015 Çarşamba

HOBİ-HOBİE-HOBY

MER-HA-BAAAAA...

Ben geldim.

Bahanem de yok.

Yazamadım, elim gitmedi,dilim varmadı.Zor günler geçiriyoruz bildiğiniz / bildiğimiz gibi.Konuya girmek istemiyorum ama içimizden de çıkmıyor acılar. Kabuklarımız deşiliyor ve kanıyor ve acıyor ama geçmiyor.Ben böyle hissediyorken Aileleri neler hissediyor bilemiyorum,çok üzgünüm.


Her Evin derdi ayrı derler ya,öyle hakikaten.Herkesin kendine göre bir problemi var.Klasik ama öyle.

Yıllardır yapmadığım elişilerime dönüş yapmış durumundayım.Pek özlemişim bir hevesle örüyorum ki sormayın gitsin.İyi ki de başlamışım ruhuma da kafama da iyi geldi.Övünmek gibi olmasın ama becerikliyimdir :)))) İlkokula giderken Almanya'da bebeklerime elbiseler ördüğümü hatırlıyorum.Şişlerle aram çok iyidir.Tığ işi de yaparım ama o çok zahmetli, çeyizime ördüklerimi kullanmıyorum bile.Bakımı da zor dantelin kaynatacaksın, ütüleyeceksin ,koruyacaksın yıpranıyor da zamanla.El emeği ördüklerimi çocuklarıma bırakacağım,hatıra :))) Kızıma sana çeyiz olarak vereceğim diyorum yüz ifadesini düşünün artık.

Artık eskisi gibi değil çeyiz dizmeler. Her şeyin hazırı var ve bence de daha güzeller.El emeği başka şey canım hatıra saklansın bana dair kalan olsun. Zaten bu blogun amacı ;çocuklarıma hatıra kalsın duygularım düşüncelerimdi. Elişlerim de kalsın.

Bu örneği çok sevdim böyle puf puf duruyor.Battaniye veya yatak örtüsü olacak inşallah.Fıtı fıtı fıtı örüp duruyorum büyük bir hevesle.Tavsiye ederim insan baya rahatlıyor.Ha bir tane daha ,ha şunu da yapayım muhteşem hissettiriyor.
                                        Bir de böyle bakın,


                                     Bir de böyle,
Başka bir sürü örnek de çıkardım,bir sürü renkleri eşleştirdim onlarda gelecek takipte kalın okuyucu ;)

Kitap okumayı bırakmış değilim.Her akşam yatmadan bir kaç sayfa mutlaka okuyorum.Son kitabım ''GREY''.
Bu Kitabı da dört gözle bekledim.
Şimdi anlatma sırası Christian'da. Erkek bakış açısıyla yazılmış.Diğer Kitaplarını okuyanlar hikayeyi biliyorsunuz,aynı sırada ilerliyor sadece arada ki boşlukları dolduruyoruz.Aynı filmi tekrar izlemek gibi ama erkek kahramanımızın gözünden.Daha önce de hakkında yazmıştım buradan okuyabilirsiniz.

Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.Ben bu aralar böyleyim işte.Sevgilerimle,hoşcakalın.

                                                                                                                                                 NuR  :)5 yorum:

 1. Battaniye ya da yatak örtüsü diyeyim çok güzel olacak, eline sağlık, göz nuru, emek ....tavsiye etmişsin ama bende öyle beceriler sıfır:) zaten sabredemem de:))) bloğunu ihmal etme ama özleniyorsun bil. :)
  Sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. Canımmmm benim,bak çok utandım şimdi.Bayağı zamandır yazmıyorum.Bundan sonra inşallah yazmaya çalışacağım.Anlatmak istediğim çok şey var ama işte hep bir şeyler araya giriyor (bahane bulamadım).Okuduğun için ve mesaj bıraktığın için çok teşekkür ederim.Buralardayım ben ;) Sevgiler benden de,Bücürüğü mıncırdım,seni öptüm.

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. Elli ton serisini okumuştum, çok ta beğenmiştim, bazıları konuyu maalesef sadece erotik yönünden almış, eh onları dikkate almamak gerek :)) Grey sipariş verilecekler listemde, geçen gün bahsettim ya, okunacaklar çoook, listedekiler çook, elişi yapmak isterim, malzemeler çoook.... doyumsuz muyum, obur muyum neyim :))))

  YanıtlaSil
 5. Güldürdünüz beni :))) Oburlukla ne alakası var heveslisiniz ve inanılmaz beceriklisiniz.Bayılıyorum yaptıklarınıza.Bayağı zamandır takipteyim sizin ama yorum yazmamışım hiç benim ihmalim :P Mesaj bıraktığınız için teşekkürler.Kitap hakkında geçen sene filmi çıktığında yazmıştım uzun uzun.Bir erotik roman kesinlikle değil (bazı şeyler var sadece) hikayesi çok güzel ve benim için en önemlisi bir kadın yazarın elinden çıkmış olması. Christian'ın yakışıklılığı da etkiliyor tabiiiiii... Okuyun gerçekten tavsiye ediyorum.Çok öptüm annenizin de ellerinden Bıdık'ı da mıncırdım.Sevgiler...

  YanıtlaSil