7 Eylül 2015 Pazartesi

#YETEEEEEEEER
Söyleyecek hiç bir söz yok.

Konuşacak çok çok şey var.

En önemlisi ACİL!!! harekete geçilmesi lazım.Daha neyi bekliyor bu Devletin başındakiler???
Daha ne kadar OCAK SÖNECEK ne kadar?
140.000 fazla emir altında ASKERİMİZ var bir PKK yı mı yok edemiyorlar????
Kandille görüşmeye gidiliyor da yerlerini yurtlarını biliyorsunuz da nasıl yok edemiyorsunuz İT SÜRÜSÜNÜ?

Alın size çözüm süreci.Silah bırakmışmışlar ,sınır ötesine çekilmişmişler....
Biz yırtındık buralarda yoktur öyle şey diye alın bir tarafınıza g.....süreciniz!!!
Daha bir örgütlendiler daha bir yetiştirildiler daha bir hazırlandılar EVATLARIMIZI ALMAYA!!!!!!


Nakliyeciler anlatıyor o yöreye gidenler.Güpegündüz yolları kazıyıp bombaları yerleştirdiler ve Belediyelerde bir güzel asfalt çekti üzerlerine.O yöredeki herkes göz yumdu, herkes suçlu,herkes suç ortağı.Daha geçen gün Polis Karakoluna saldırıda bulunan PKK'lıların leşlerini siviller götürmeye çalışmadı mı? Görmedik mi ekranlarda? Gerçi kaç kanal yayınladı bilmiyorum,ben ŞOK geçiriyordum!!! Askerin elinden LEŞLERİNİ almaya çalıştılar niye kimse bir şey diyemiyor.NİYE????

ATATÜRK bize üzerinde ÖZGÜRCE yaşadığımız bu CENNET VATANI bıraktı.Nice Nice ADSIZ KAHRAMANLARIMIZ ŞEHİT oldu bu uğurda.İşgal altındaydık ve Osmanlı İmparatorluğu yıkılmıştı.İmparatorluğun elindeki son toprak parçası da gözü aç İngiliz ,Fransız,Yunan ve Ruslar arasında paylaşılmaya çalışılıyordu.Hiç mi tarih okumadınız ,duymadınız? son Vatan toprağı elden gidiyordu TÜRK SOYUNUN sonu gelmişti.Üzerinde ÖZGÜRCE yaşayalım diye ATALARIMIZ kendilerini feda etti.Savaştılar topraklarını vermemek için.Canlarını verdiler soyları VATANLARI yok olmasın diye.

Bugün sen,ben ,bizler istediğimiz gibi konuşabiliyor istediğimiz gibi yaşayabiliyor,istediğimiz gibi gezebiliyorsak,ben TÜRKÜM diyebiliyorsak ATATÜRK'e çooook ,Canını feda eden VATAN EVLATLARINA, DEDELERİMİZE ,ATALARIMIZA çok çok şey borçluyuz.

Bugün üç-beş PİSLİK Vatani görevini yapan ASKERİME,POLİSİME kurşun atıyor.Öldürüyor CANİCE!!! ne için? Dış Ülkelerin gözleri VATAN topraklarımızda olduğu için.Bu cahiller sürüsünü kandırdıkları için.İç karışıklık çıksın Ülkenin başındaki ZAT ''bunlar 400 Milletvekili vermediğiniz için'' diyebilmesi için.Yazıklar olsun o kişiye oy veren CAHİLLER SÜRÜSÜNE!!! Size KOYUN diyoruz az bile diyoruz,az!!!

Benim evladım gittikten sonra ne demek ''VATAN SAĞ OLSUN''!!!

EVLADIM SAĞ OLSUN!!!

Sizin oyunlarınıza feda edecek evladım yok!!!

O ŞEHİT aileleri ŞEHİTLERİYLE  birlikte toprağa gömülüyorlar.Evlatları hastalıktan,kazadan ölmüyor.Hain ,alçak,vahşi bir şekilde TERÖRİST birileri tarafından YAŞAM HAKKI elinden alınıyor.Ne için?Kim İçin?

Bir HİÇ için....


SAVAŞTAMIYIZ? İŞGAL Mİ EDİLDİK? NE OLUYOR????


HİÇ KİMSE KUSURA BAKMASIN,BENİM FEDA EDECEĞİM BİR EVLADIM YOK!!!!

ALLAH CEZASINI VERSİN BİZİ BU HALLERE DÜŞÜRENLERİ.BİN BETER OLSUNLAR!!!

ARTIK YETER!!!

VERECEK BAŞKA KINALI KUZUMUZ YOK!!!

LANET OLSUN BU ÜLKEYİ YÖNETEN CAHİL-CÜHELLA ZATLARA!!!!

LANET OLSUN ÇÖZÜM SÜRECİ DİYEREK PKK'YI GÜÇLENDİRENLERE!!!!!

Müslümanlıktan Dinden bahsedip İnsanları kandıranlar Allah cezanızı versin.Tuzunuz kuru zaten sizin evlatlarınıza bir şey olduğu yok.Ya BEDELLİLER ya ÇÜRÜK....VATAN SAĞ OLMASIN!!!!

EVLATLARIMIZ SAĞ OLSUN!!!!
(Evlat sahibi Anne)
(Duyarlı içi yanan İnsan)5 yorum:

 1. Acı haykırışının, isyanının dile geldiği yazının altına yoruma gerek yok, aynen imzamı atıyorum, kalemine yüreğine sağlık. Ben yıllardır diyorum. TSK aklını başına alacaktı. Daha Balyoz yapıldığında bunu yapacaktı. Genel kurmay başkanı terörist dendiğinde sabah sokaklarda TANKLAR görecektik. ! Başta apo psikopatı, 15 vatan haini - isim vermiyorum herkes tahmin edecektir yarası olan gocunsun - Kızılay meydanına VATANA İHANETTEN - HIYANET-İ VATANİYE den KURŞUNA DİZİLECEKTİ. Hala fırsat varken yapsınlar yoksa bir vatanımız olmayacak.
  :(

  YanıtlaSil
 2. Canım çok teşekkür ederim.Aynen katılıyorum,idam geri gelsin istiyorum.Olan şey İnsanlık suçu!!! Aynen...

  YanıtlaSil
 3. Hak veriyorum :( ülkece çok kötü günler geçiriyoruz...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her sabah acaba bugün geceden sabaha neler değişti diye uyanmaya başladığımız günlerdeyiz.Ucu her şekilde bize dokunuyor.

   Sil
 4. Bakalım yarın neler olacak. bende merak etmeye başladım. yarın ki duyumlarımı burada yazarım. Hadi hayırlı yarınlar olsun diyorum. www.pamukovahaber.com (en kötü günümüz ise ilçemize atılan kötü atıklar olmuştu. bizim haberimiz ses getirdi ama sonuç yok) hala.

  YanıtlaSil