29 Mayıs 2015 Cuma

CANLARIM BENİM
Merhaba,


Benim için bu ikisi tüm Dünyam oluyor.Onlarla nefes alıyorum diyebilirim.

Oğluma kavuştum,kızıma hala hasretim.
Çok şükür canparemin sağlık durumu çok çok iyi.Bir ay sonra tahlilleri var,Ağustosun başında tekrar kontrole göndereceğim.

Bu fotoğrafı havaalanında kardeşini eve gönderirken çekmiş.Canım kızım,kurban olurum sana,çok özledim anneciğim....Bir sürü kitap okudum.
İyi geldi.
TV izlemekten bin kat iyi.
Dizi izliyemediğim için kitaplar yarenlik ediyorlar.


Kitapları şiddetle tavsiye ediyorum.Okurken anlatılan yerlerde adım adım gezdim.Yazarın anlatımı çok akıcı.Sürükleniyorsunuz.
Instagram sayfamda da paylaştım.Okuduğum diğer kitaplarım da var. Blogumun başına ekledim,ziyaret ederseniz sevinirim.Hexe'nizden sevgilerle.Hoşacakalın...                                                                                                                                                   NuR     :)
3 yorum:

 1. Gözün aydın Nur'cuğum...kızının sağlık durumumun iyi olmasına çok sevindin inşallah tahliller de iyi çıkar. (Amin)
  Kitaplar en iyi dost, okumadığım bir yazar ama merak ettim şimdi ...ilk fırsatta alacağım..
  sevgilerimle öptüm

  YanıtlaSil
 2. Çok teşekkür ederim canım :)))
  Gerçekten kafa dağıtmaya bire birler.Bazı kitaplar yoruyor insanı.Beni mesela Rus yazarlar yoruyor.Tolstoy ,Balzac okurken yoruluyorum.Okumuş olmak için okuyorum bu da bir gerçek.Belki o yüzden sevemiyorum.Bu kadın sade kolay anlaşılır ve akıcı yazıyor.Kelimelerden duygu sana geçiyor.Çeviri yapanı da unutmamak lazım kesinlikle çok başarılı.Kadınlar üzerine değişik zaman dilimlerinde hikayeler.Bir geçmişe bir bu günümüze götürüyor yazar.Çok öptüm...Sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. Merhaba , okuma dönemine ara vermiş biri olarak tekrar başlamak için önerilerini dikkate alacağım :) Takipteyim , bana da beklerim.. Sevgilerimle..

  YanıtlaSil